Im używać Leafletjs do projektu domowego (To wygląda, teraz .Nie mogę znaleźć konfiguracji, znalazłem ją dla OpenLayers, która wygląda tak :Projekcja instalacji na Leafletjs
// Openlayers settings
//var defaultMaxExtent = new OpenLayers.Bounds(427304, 6032920, 927142, 6485144);
var defaultMaxExtent = new OpenLayers.Bounds(427304, 6032920, 927142, 6485144);
var defaultProjection = "EPSG:25832";
var defaultUnits = "Meters";
var defaultResolutions = new Array(1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024);
var defaultExtent = new OpenLayers.Bounds(215446, 2103547, 706886, 6203897); //this extent is used when the page is loaded.
//var defaultExtent = new OpenLayers.Bounds(705446, 6203547, 706886, 6203897); //this extent is used when the page is loaded.
map = new OpenLayers.Map('map', { projection: defaultProjection, units: defaultUnits, maxExtent: defaultMaxExtent, resolutions: defaultResolutions, controls: [
// Hide controls by default
new OpenLayers.Control.Navigation({ wheelChange: HideInfoBox() }),
new OpenLayers.Control.ArgParser(),
new OpenLayers.Control.Attribution()]
});
layer = new OpenLayers.Layer.WMS("kort", "http://serverAddress?", { nbr: '', username: 'admin', password: 'adminadmin', layers: 'Overlayer', format: 'image/png' });
że ktoś może mi pomóc
Aktualizacja: próbowałem wziąć standardowej projekcji z ulotka i dostosować ją, tak jak
L.CRS.EPSG25832 = L.extend({}, L.CRS, {
code: 'EPSG:25832',
projection: L.Projection.SphericalMercator,
transformation: new L.Transformation(0.5/Math.PI, 0.5, -0.5/Math.PI, 0.5),
project: function (latlng) { // (LatLng) -> Point
var projectedPoint = this.projection.project(latlng),
earthRadius = 6378137;
return projectedPoint.multiplyBy(earthRadius);
}
});
Teraz projekcja jest prawidłowa. Ale problem polega na tym, że współrzędne są błędne, więc na przykład jeśli otrzymam współrzędne z ulotki, Kolding znajduje się obecnie w środkowej Francji, a nie w Danii.
Może źródła pomocy: https://github.com/Leaflet/Leaflet/blob/master/src/map/Map.js#L10 i https://github.com/ Ulotka/ulotka/drzewo/master/src/geo/crs. – tbicr
co jest nie tak? – flup
@flup Powinny być rozciągnąć bardziej jak ten obraz ze źródła https://dl.dropbox.com/u/2230967/DKv2.PNG – mortenstarck